ifeelnauseated has logged 26 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Fabulous Baron Munchausen

The Fabulous Baron Munchausen

1962
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Operation Avalanche

Operation Avalanche

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Let the Right One In

Let the Right One In

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Inherent Vice

Inherent Vice

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Detour

Detour

1945
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
For All Mankind

For All Mankind

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
Read the review Edit this entry  
08
Munchausen

Munchausen

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Basically

Basically

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
C'est La Vie

C'est La Vie

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Beau

Beau

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
TDF Really Works

TDF Really Works

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Wanda

Wanda

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Dirties

The Dirties

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Certified Copy

Certified Copy

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Nameless Gangster

Nameless Gangster

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Act of Killing

The Act of Killing

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nobody

Nobody

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry