• Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Dumbo

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • Long Shot

    ★★★

  • How to Be Alone

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • The Aftermath

    ★★★½

  • Run the Race

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★

  • The Prodigy

    ★★½

  • Miss Bala

    ★½

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★

  • Blinded by the Light

    ★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Late Night

    ★★★★

  • Serenity

    ★★½

  • Glass

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★

  • The Mule

    ★★½

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Possession of Hannah Grace

    ★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Second Act

    ★★½

  • Instant Family

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • The Girl in the Spider's Web

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Look Away

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Venom

    ★½

  • I Still See You

    ★★

  • Ladyworld

    ★★½

  • We Have Always Lived in the Castle

    ★★★½

  • Vita & Virginia

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★

  • Tell It to the Bees

    ★★

  • Life Itself

    ★½

  • Halloween

    ★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Gloria Bell

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Greta

    ★★★½

  • Peppermint

    ★★★

  • Vox Lux

    ★★★★½

  • The Nun

    ★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • Boy Erased

    ★★★

  • Free Solo

    ★★★★½

  • Destroyer

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Little Italy

    ★★

  • The Package

  • Slender Man

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Down a Dark Hall

    ★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★½

  • The First Purge

    ★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★