• Deadpool

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Matrix Revolutions

    ★★★

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • Identity

    ★★★★

  • Perfect Strangers

    ★★★★