Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • tick, tick...BOOM!

  • Finch

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

  • Dune

    ★★★★½

  • He's All That

  • Aftermath

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★★½

  • Deadly Illusions

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Fierce

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Guest House

    ★½

  • Project Power

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Trick Moon

    ★★½

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Dangerous Lies

    ★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★

  • Flying Squirrels and the Pyrotechnician

    ★★★★

  • Ouija Shark

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Cupid

  • 365 Days

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★½

  • The Devil's Mark

    ★½

  • The App

  • The Final Level: Escaping Rancala

    ★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Watchmen

    ★★★

  • Jexi

    ★★½

  • Tall Girl

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★★

  • The Platform

    ★★½

  • Joker

    ★★★★