• Saving Paradise

  • Sweet Girl

  • Free Guy

  • Jungle Cruise

  • The Knower: Younis's Return

  • Black Widow

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Tomorrow War

  • Not Me

  • Fatherhood

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

  • Things Heard & Seen

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Tom & Jerry

  • The Little Things

  • The Call

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Horizon Line

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

  • Run

  • Enola Holmes

  • The Sleepover

  • Unhinged

  • #Alive

  • Escape from Pretoria

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Lost Girls

  • Sonic the Hedgehog

  • The Way We Are

  • The Money

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★½

  • Playing with Fire

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • 21 Bridges

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Knives Out

  • Joker

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★★

  • EXIT

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Shaft

    ★★

  • Men in Black: International

    ★★★★½

  • Toy Story 4

  • Dark Phoenix

  • Always Be My Maybe

  • Murder Mystery

    ★★★★★

  • Parasite

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • Miss & Mrs. Cops

    ★★★★½

  • Aladdin

  • Plus One

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • The Perfect Date

  • After

  • The Silence

  • Shazam!

  • Five Feet Apart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

  • Extreme Job

  • Escape Room

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World