• The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Age of Adaline

    ★★★★

  • The Holiday

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★½

  • Cruella

    ★★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Way We Are

  • Miss & Mrs. Cops

    ★★★★½

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★★

  • The Money

    ★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★½

  • On Your Wedding Day

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½