Sort by

ivanna has logged 17 entries for films during July 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ms. Marvel

Ms. Marvel

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Shutter Island

Shutter Island

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Girl in the Picture

Girl in the Picture

2022
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Now You See Me 2

Now You See Me 2

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Nerve

Nerve

2016
×
★★★★
Edit this entry  
06
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
04
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★½
Edit this entry