Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Fire Island

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Senior Year

  • The Northman

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Marry Me

    ½

  • Jackass Forever

    ★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

  • Landscapers

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • The Black Phone

  • Midnight Mass

  • Squid Game

  • The Guilty

  • The Rescue

  • He's All That

  • Candyman

    ★½

  • Old

    ½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Drive My Car

  • After Yang

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • We're All Going to the World's Fair

  • Passing

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Death to 2020

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Run

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Normal People

  • Unorthodox

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Alone

    ★★★