• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Together

  • Olaf Presents

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Dug Days

  • Sweet Girl

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Vivo

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • Enola Holmes

  • The War with Grandpa

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Greenland

  • If Anything Happens I Love You

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Lost Prince

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • My Mom is a Character 3

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Lady and the Tramp

  • The Letter Reader

  • Gemini Man

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • It Chapter Two

  • The Art of Racing in the Rain

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Yesterday

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★