Sort by
  • Chemical Hearts

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Unbelievable

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Falling Inn Love

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Hustle

    ★★★½

  • Someone Great

    ★★★★

  • The Perfect Date

  • Five Feet Apart

    ★½

  • Stuber

    ★★

  • Good Boys

    ★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Long Shot

    ★★★★½

  • Holmes & Watson

  • Welcome to Marwen

    ★★½

  • Vice

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★½

  • The Christmas Chronicles

    ★½

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Then Came You

    ★★★

  • Venom

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★★

  • Hell Fest

    ★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★★

  • Ben Is Back

    ★★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • White Boy Rick

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Cam

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★½

  • Set It Up

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Adrift

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Dirty Computer

    ★★★★½

  • Bao

    ★★★★

  • Duck Butter

  • Dude

    ★★½

  • I Feel Pretty

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

    ★★

  • Game Over, Man!

    ★★½

  • 6 Balloons

    ½