Sort by
  • Infinity Pool

    ★★

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Disenchanted

  • Stutz

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • She Said

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Till

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

  • Amsterdam

    ★★★

  • Do Revenge

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

    ★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • White Noise

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Invitation

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spiderhead

    ½

  • Don't Make Me Go

    ★★★★

  • There There

  • Lightyear

  • Hustle

    ★★★★

  • Close

  • Broker

  • Stars at Noon

    ★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Crimes of the Future

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men