• Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Safety

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • This Is Paris

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Into the Unknown: Making Frozen II

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Roast of Tim Gettys

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Last Summer

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • The Perfect Date

  • After

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Isn't It Romantic

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Swiped

  • The Holiday Calendar

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Alex Strangelove

  • Game Night

    ★★★½

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

    ★★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★

  • I, Tonya

    ★★★½

  • My Days of Mercy

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • Becks

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Gilmore Girls: A Year in the Life

  • 13th

    ★★★★

  • The Edge of Seventeen

  • La La Land

  • Bad Moms

  • Your Name.

    ★★★★

  • Absolutely Fabulous: The Movie

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets

  • Finding Dory

  • Me Before You

  • Sausage Party

  • Zootopia