• Obi-Wan Kenobi

  • The Bubble

  • Turning Red

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Kelly Clarkson Presents: When Christmas Comes Around

  • One Last Time: An Evening with Tony Bennett and Lady Gaga

    ★★★★★

  • The Nine Kittens of Christmas

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Red Notice

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Free Guy

  • Annette

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Star Wars Biomes

  • Celebrating America

  • High School Musical: The Musical: The Holiday Special

  • Chemical Hearts

  • Hamilton

  • The Disney Family Singalong - Volume II

  • The Disney Family Singalong

  • Miss Americana

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Frozen II

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

  • Chasing Happiness

  • Avengers: Endgame

  • Someone Great

  • Our Planet

  • Captain Marvel

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

  • mid90s

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • Little Italy

  • To All the Boys I've Loved Before

  • The 2000s

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

  • The Kissing Booth

  • Solo: A Star Wars Story

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

  • Hereditary

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Murder on the Orient Express

  • Coco

  • It

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Miss Dior

  • The Nineties

  • Spider-Man: Homecoming

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Tangled: Before Ever After

  • Beauty and the Beast

  • Hidden Figures

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

  • The Edge of Seventeen

  • La La Land

    ★★★

  • Ghostbusters

  • Soarin' Around the World

  • The African Doctor

  • Piper