Sort by
  • Girl Blunt

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Halftime

    ½

  • Lucky Fish

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • As We Hold Hands

  • From One Source Which All Things Depend

    ★★★★★

  • Choose or Die

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★★

  • The Bubble

  • Look At Me: XXXTENTACION

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Blink

  • X

    ★★★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★½

  • The African Desperate

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Sharp Stick

    ★★★

  • Nanny

    ★★★★