Sort by
  • Bank of Dave

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Interface

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Munsters

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Love in the Villa

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★

  • Luck

  • Purple Hearts

    ★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Men

    ★★

  • Magic Spot

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Living

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Lockdown

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Memoria

    ★★★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★