Sort by
  • Mean Girls

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★

  • Ricky Gervais: Armageddon

    ★½

  • Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything

    ★★★★½

  • The Three Musketeers: Milady

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Rye Lane

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★