Sort by

mart has logged 11 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
The Possession of Hannah Grace

The Possession of Hannah Grace

2018
×
★½
Edit this entry  
21
The Craft

The Craft

1996
×
★★½
Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★½
Edit this entry  
16
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Edit this entry  
15
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★
Edit this entry  
08
After

After

2019
×
½
Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry