lex has logged 15 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Ouija

Ouija

2014
×
★★½
Edit this entry  
11
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Black Mirror: Black Museum

Black Mirror: Black Museum

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Justice League

Justice League

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bruno Mars: 24K Magic Live at the Apollo

Bruno Mars: 24K Magic Live at the Apollo

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Grown Ups 2

Grown Ups 2

2013
×
Read the review Edit this entry  
05
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Trolls

Trolls

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Hang the DJ

Black Mirror: Hang the DJ

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Black Mirror: Crocodile

Black Mirror: Crocodile

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry