Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • The Red Point of Marriage

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Missing Home

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Umma

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Before, Now & Then

    ★★★½

  • Nanny

    ★★

  • Resurrection

    ★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★½

  • Watcher

    ★★

  • Master

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Girl Before

  • You and Me In Low Angle

  • Unlock Your Heart

    ★★★★

  • Photocopier

  • No Time to Die

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★★

  • Yuni

    ★★★½

  • New Abnormal

    ★★★★

  • Makassar Is a City for Football Fans

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • Dear to Me

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Clara Sola

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★½

  • All the Crows in the World

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Ride or Die

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Fourth Wall

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★½

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★½

  • Double Patty

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Passing

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • This Is the Way We Rise

    ★★★½

  • Tribhanga

    ★½

  • The Dig

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Ghost Like Us

    ★★★

  • The Call

    ★★½