• Dance of the Forty One

    ★★★½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

  • Twilight

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • The Nightingale

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Mirai

    ★★★★

  • Another Day of Life

    ★★★★

  • White Fang

    ★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★

  • Children of the Sea

    ★★½

  • The Last Hillbilly

    ★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • M

    ★★★★★