• LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Purple Hearts

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Beyond Infinity: Buzz and the Journey to Lightyear

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • A Fan's Guide to Ms. Marvel

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Whindersson Nunes: My Own Show!

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • The House

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★★

  • Lulli

  • The King's Man

    ★★

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • The Making of Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Injustice

  • The Addams Family 2

    ★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Almost Famous: The Unchosen One

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★★

  • Confessions of an Invisible Girl

  • LEGO Star Wars: Celebrate the Season (Halloween 2021)

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Cinderella

  • King Richard

    ★★★★

  • Twenty Something

    ★★★★

  • Nona

    ★★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • DC Showcase: Blue Beetle

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Windshield Wiper

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★