Sort by
  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Persuasion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • You Can Live Forever

    ★★★½

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Crush

    ★★★½

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Lullaby

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★½

  • The 355

    ★★½

  • Una Navidad con Samantha Hudson

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Angèle

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★½