Wence has logged 70 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Under The Grapefruit Tree: The CC Sabathia Story

Under The Grapefruit Tree: The CC Sabathia Story

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
Read the review Edit this entry  
11
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Underwater

Underwater

2020
×
Read the review Edit this entry  
26
Diego Maradona

Diego Maradona

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Boca Juniors Confidential

Boca Juniors Confidential

2018
×
Read the review Edit this entry  
07
River, el más grande siempre

River, el más grande siempre

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
The Circle

The Circle

2017
×
Read the review Edit this entry  
04
Knock Knock

Knock Knock

2015
×
Read the review Edit this entry  
06
Untraceable

Untraceable

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Circle

Circle

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Ides of March

The Ides of March

2011
×
★★★★
Edit this entry  
02
American Murder: The Family Next Door

American Murder: The Family Next Door

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
The Founder

The Founder

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Challenger: The Final Flight

Challenger: The Final Flight

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
#Alive

#Alive

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Tenet

Tenet

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
7500

7500

2019
×
Read the review Edit this entry  
28
Hotel Rwanda

Hotel Rwanda

2004
×
Read the review Edit this entry  
28
Peninsula

Peninsula

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Chemical Hearts

Chemical Hearts

2020
×
Read the review Edit this entry  
22
Searching

Searching

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
'71

'71

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Bad Genius

Bad Genius

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Buffaloed

Buffaloed

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Burnt

Burnt

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Take Us Home: Leeds United

Take Us Home: Leeds United

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
In Search for Flight AF447

In Search for Flight AF447

2019
×
Read the review Edit this entry  
15
Monos

Monos

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
I'm No Longer Here

I'm No Longer Here

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hall Pass

Hall Pass

2011
×
Read the review Edit this entry  
11
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
Read the review Edit this entry  
04
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Kill Your Darlings

Kill Your Darlings

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
How to Fix a Drug Scandal

How to Fix a Drug Scandal

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry