Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • One More Time

    ★★★

  • Soulmate

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • 20th Century Girl

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Sea Beast

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

  • Memoria

    ★★★★

  • American Girl

    ★★★★

  • Stuck Together

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Sombra

  • Titane

    ★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Drive My Car