• Midnight in Paris

    Midnight in Paris

    ★★★★★

    Keşke bu filmi ben çekseydim

  • Nosferatu the Vampyre

    Nosferatu the Vampyre

    ★★★★★

    Benim güzellik anlayışım ısabelle adjani ve diğerleri diye ayrılıyormuş

  • Unknown Origins

    Unknown Origins

    ★★★½

    Yagami light yapmıştı zaten bunu

  • Mary Shelley

    Mary Shelley

    ★★★★½

    şu an paralel evrenlerin birinde Mary, Percy, Lord Byron ve John Polidori ile aynı masada oturuyor ve kendi korku hikayemi yazıyorum

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★½

    Çizimleri, müzikleri, hikayesi ve atmosferiyle her şeyiyle çok sevdim. Kitap ve oyun serileri boyunca çok sık rastlamasak da akılda kalan ve en önemli karakterlerden biri olan yaşlı, biraz huysuz ama tatlı Vesemir amcanın geçmişi hakkında pek bir bilgimiz yoktu. Tanıdığımız Lambert ve Eskel gibi kurt okulu witcherlarını ve tabii ki Geralt ve Ciri’yi yetiştiren yaşlı witcher Vesemir’in witcher olma sürecini, başından geçen maceraları ve karakter gelişimini izlemek -her ne kadar yetmemiş olsa da- benim için çok keyifliydi. Anime filmiyle beraber…

  • Cube

    Cube

    ★★★

    Hucam matematik ne işimize yaricaaakk

  • [REC]

    [REC]

    ★★★★½

    Gece 03.11’de bitirdim 😖

  • A Girl Walks Home Alone at Night

    A Girl Walks Home Alone at Night

    ★★★★

    Geceleri post punk dinleyerek kaykayla gezen bir vampir olmak istediğimi keşfettim

  • The Fly

    The Fly

    ★★★★★

    The Thing'den sonra izlediğim en mide bulandırıcı ve en güzel şeydi.

  • The Rocky Horror Picture Show
  • Submarine

    Submarine

    ★★★★

    “Most people think of themselves as individuals, that there's no one on the planet like them. This thought motivates them to get out of bed, eat food and walk around like nothing's wrong. My name is Oliver Tate.”
    ***
    "I find that the only way to get through life is to picture myself in an entirely disconnected reality."

  • Suspiria

    Suspiria

    ★★★★½

    “Kötü şans kırık bir aynadan gelmez, yitirilmiş zihinden gelir”