Sort by
  • Doctor Who: The Star Beast

    ★★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ½

  • A Million Miles Away

    ★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★★

  • Barbie

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ½

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • This Place Rules

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Idina Menzel: Which Way to the Stage?

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • The Viewing

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • The Munsters

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Padre Pio

    ★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Sr.

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Men

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★½