Sort by

jeremy has logged 15 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Coco

Coco

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Keep Watching

Keep Watching

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Black Mirror: The Waldo Moment

Black Mirror: The Waldo Moment

2013
×
★★½
Edit this entry  
28
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Black Mirror: White Bear

Black Mirror: White Bear

2013
×
★★★★
Edit this entry  
17
Black Mirror: Be Right Back

Black Mirror: Be Right Back

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Mirror: White Christmas

Black Mirror: White Christmas

2014
×
★★★½
Edit this entry  
11
Black Mirror: The Entire History of You

Black Mirror: The Entire History of You

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Black Mirror: Fifteen Million Merits

Black Mirror: Fifteen Million Merits

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Black Mirror: The National Anthem

Black Mirror: The National Anthem

2011
×
★★½
Edit this entry  
11
The Mountain Between Us

The Mountain Between Us

2017
×
★★½
Edit this entry  
07
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★½
Edit this entry