• Allegro

    ★★★★★

  • Don't Worry, Darling

  • Escape to India

  • Nuestros días más felices

  • Black Widow

  • Loki

  • Cruella

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Chico eléctrico

    ★★★★½

  • Betta

  • Final Exam

    ★★★★

  • Bahía Blanca

    ★★

  • Fuerzas vivas

  • Algo se enciende

  • Implosión

    ★★★★

  • Montevideo vampiro

    ★★½

  • ¡El Archiduque debe morir!

  • Cómo mueren las reinas

    ★★½

  • Dos hermanas

    ★★★

  • The Children of God

  • Mari

  • In English, please!

    ★★★

  • Carta 1, Buenos Aires

  • Partners

    ★★★½

  • My last adventure

    ★★★

  • Los visionadores

    ★★★★½

  • A la Madrugada

  • Rancho

    ★★★★½

  • Bandido

    ★★★

  • El universo de Clarita

    ★★★

  • Bliss

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • O Amor Dentro da Câmera

    ★★★★

  • Death to 2020

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • News of the World

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • El sótano de las almas

    ½

  • La calor

    ★★½

  • The Prom

    ★★★

  • In the Country of Last Things

  • The Kids in the Bikes

  • Instrucciones para Adela

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Siamese Bond

  • Historias de Verano

  • (In)Voluntary Retirements

  • Los primos esperan

  • La escuela del bosque

    ★★★★

  • Happiest Season

  • Mank

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

  • Vicenta

  • A Farewell to Memory

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Napo

  • As Lost As Convinced

    ★★★

  • Wind Vane

    ★★★★

  • Teoría social numérica

  • Blue Fear

  • Leni

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • War Animals