• Celal and Ceren

  • CM101MMXI Fundamentals

  • Life of Pi

  • The First Time

    ★★½

  • Stuck in Love

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★★

  • Anna Karenina

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • Dark Shadows

  • The Avengers

  • Mirror Mirror

  • The Hunger Games

    ★★★★

  • John Mulaney: New in Town

    ★★★★★

  • Drew Peterson: Untouchable

  • Frenemies

  • We Bought a Zoo

    ★★★½

  • My Grandfather's People

  • In Time

  • Trespass

  • Captain America: The First Avenger

  • Friends with Benefits

    ★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★½

  • The Art of Getting By

  • X-Men: First Class

  • Midnight in Paris

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

  • Thor

  • Sharpay's Fabulous Adventure

    ★★★★★

  • Lemonade Mouth

    ★★★★★

  • Source Code

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • Red Riding Hood

  • Just Go with It

  • Love Likes Coincidences

    ★★★★★

  • Eyyvah Eyvah 2

  • The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★½

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Easy A

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★

  • The Last Airbender

    ½

  • 16 Wishes

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • Shrek Forever After

  • Iron Man 2

  • Alice in Wonderland

    ★★★

  • Eyyvah Eyvah

  • Starstruck

    ★★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Recep Ivedik 3

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★★

  • The Lovely Bones

  • Sherlock Holmes

    ★½

  • Avatar

  • The Princess and the Frog

  • The Blind Side

    ★★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

  • A Christmas Carol

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★½

  • Ice Age: Dawn of the Dinosaurs

  • My Sister's Keeper

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

  • Up

    ★★★★½

  • Recep Ivedik 2

  • Coraline

    ★★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★★

  • A.R.O.G

  • Twilight

    ★★★★

  • The Incredible Hulk

  • The Chronicles of Narnia: Prince Caspian

  • Iron Man