RSS feed for Ira
  • Chained for Life

    ★★★★

  • Herschell Gordon Lewis' BloodMania

    ★½

  • Secrets of a Psychopath

    ★★

  • I'm Not Jesus Mommy

    ★★★

  • Birdemic: Shock and Terror

    ★★★

  • The Pleasure Drivers

    ★½

  • Doll Graveyard

    ★½

  • Arachnia

    ★★½

  • Thir13en Ghosts

    ★★★★

  • Soul Survivors

  • Road Rage

  • Corrupt

    ★★½

  • Turbulence 2: Fear of Flying

    ★★½

  • Duct Wars: The Rebellion

    ★★½

  • Duck! The Carbine High Massacre

    ★★

  • The Monster Hunter

  • Rebirth of Mothra III

    ★★★½

  • Techno Warriors

    ★★★½

  • The Duck

    ★★

  • Postal Worker

    ★½

  • Spoiler

    ★★★½

  • Sweety Barrett

    ★½

  • Red-Blooded American Girl II

    ★★★½

  • Captured

    ★★★½

  • The Dark Angel: Psycho Kickboxer

    ★★½

  • A Town Has Turned to Dust

    ★★

  • Star Games

  • Point Blank

  • Scrapple

    ★★★

  • Where's Marlowe?

    ★★★★

  • Hollywood Mortuary

    ★★★★

  • Rebirth of Mothra II

    ★★★½

  • Mean Guns

    ★★★½

  • Invisible Enemies

    ★★½

  • Dance with the Devil

    ★½

  • Spaceman

    ★★★★

  • Televoid

    ★★

  • Bleak Future

    ★★

  • Bleeders

    ★½

  • The Bloody Ape

    ★★

  • Executive Target

    ★★★½

  • Stir

  • A Gun for Jennifer

    ★★★★

  • Bloodmoon

    ★★★★

  • Ravage

    ★★

  • Habitat

    ★★★½

  • Sci-fighters

    ★★★½

  • Rebirth of Mothra

    ★★★½

  • Riot

    ★★★½

  • Head of the Family

    ★★★

  • Feeders

    ★★★

  • Original Gangstas

    ★★★

  • Live Wire: Human Time Bomb

  • How Wings Are Attached to the Backs of Angels

    ★★★½

  • We Await

    ★★★½

  • Red Line

    ★½

  • Rage

    ★★★★

  • The Alien Within

    ★★½

  • Night of the Running Man

    ★★★

  • Jack Brown: Genius

    ★★★

  • Zero Tolerance

    ★★★½

  • The Dark

    ★★

  • Shrunken Heads

    ★★½

  • No Escape

    ★★½

  • Surviving the Game

    ★★★½

  • Firepower

    ★★½

  • Ticks

    ★★★★

  • Deadfall

    ★★½

  • Skinner

    ★★★

  • South Beach

    ★★½

  • Godzilla vs. Mechagodzilla II

    ★★★½

  • Posse

    ★½