• Hamilton

    ★★★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★★

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Ad Astra

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Spider-Man: Far From Home

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Yesterday

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Smash and Grab

    ★★★★

  • Kitbull

    ★★★★½

  • Glass

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

  • One Small Step

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Purl

    ★★★★

  • Incredibles 2

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

    ★★★★

  • Searching

  • The Post

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Paddington 2

  • Murder on the Orient Express

  • Darkest Hour

  • Logan Lucky

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Loving Vincent

    ★★★★½

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Boss Baby

  • Kong: Skull Island

  • Beauty and the Beast

  • The Lego Batman Movie

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Split

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★

  • Sully

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

  • The Jungle Book

  • 10 Cloverfield Lane

  • Midnight Special

    ★★★★

  • Zootopia