Irimiás and Petrina has logged 16 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Suicide Squad

Suicide Squad

2016
×
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Power of Kangwon Province

The Power of Kangwon Province

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Unfaithfully Yours

Unfaithfully Yours

1948
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Woman Under the Influence

A Woman Under the Influence

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
WandaVision

WandaVision

2021
×
Read the review Edit this entry  
10
Godzilla vs. Hedorah

Godzilla vs. Hedorah

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Woman on the Beach

Woman on the Beach

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Onward

Onward

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry