Sort by
  • Maggie Simpson in

    ★★★

  • Dead Hot

  • Alien Invasion

    ★★

  • Repeater

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • House Party

    ★★★

  • Hanukkah on Rye

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • A Fabled Holiday

    ★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Haul Out the Holly

    ★★½

  • A Tale of Two Christmases

    ★★½

  • Night of the Tommyknockers

    ★★

  • Amityville Thanksgiving

    ½

  • Unlucky Charms

    ★★★

  • Slayers

    ★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Ash and Bone

    ★★

  • Hunt Club

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • The Red Book Ritual

    ★★★

  • Jack Frost

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Control

    ★★½

  • Requiem for a Scream

    ★★½

  • Hounded

    ★★½

  • Beast

    ★★

  • The Most Dangerous Game

    ★½

  • Prey

    ★★★★

  • Amityville in Space

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • 1UP

    ★★★½

  • The House In Between: Part 2

    ★★

  • C600: The Singularity

    ★★★

  • Interceptor

    ★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Nicole, Her Ex & the Killer

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★½

  • Bridge of the Doomed

    ★½

  • Titanic 666

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Tethered

    ★★½

  • Ambulance

    ★★

  • Slash/Back

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • No Name and Dynamite

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Seize the Night

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • WarHunt

    ★★★

  • Training Wheels

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★½

  • Joy for Christmas

    ★★½

  • C600: Step Back in Time

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • A Unicorn for Christmas

    ★★★

  • The Darkness of the Road

    ★★½

  • A Christmas Star

    ★★★

  • Christmas in the Rockies

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • A Very Boy Band Holiday

    ★★★

  • Castle Falls

    ★★½

  • Mistletoe Mixup

    ★★½

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★

  • Cupid for Christmas

    ★★★★

  • One December Night

    ★★★★

  • Hell on the Shelf

    ★½