Sort by
  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • A Very Good Girl

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Love Again

    ★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Partners in Crime

    ★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Flying Backwards

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★