• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • Luca

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Schoolgirls

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Last Christmas

  • Klaus

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Seventeen

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Live Twice, Love Once

  • K-12

  • Joker

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Dumbo

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mirage

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

    ★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Avengers: Infinity War

  • Champions

  • Love, Simon

  • Black Panther

  • Assassination Nation

    ★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Searching

  • Pitch Perfect 3

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Perfect Strangers

  • Wonder

  • Murder on the Orient Express

  • The Babysitter

  • Thor: Ragnarok

  • Happy Death Day

  • Holy Camp!

  • The Motive

  • The Death of Stalin

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Blame

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2