• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

  • The Northman

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Moon Knight

  • Morbius

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Bubble

    ½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Deep Water

  • Ambulance

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

  • X

  • The Lost City

  • The Adam Project

  • No Exit

  • The Batman

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

  • Texas Chainsaw Massacre

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Ali Wong: Don Wong

  • The Wendy Kerby Valentine’s Day Special

  • Louis Theroux's Forbidden America

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

  • Marry Me

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Fresh

    ★★

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★★

  • Death to 2021

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • My Sweet Lord

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

  • The Hating Game

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • Blackalachia

    ★★★★

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • Red Notice

    ★★

  • A Man Named Scott

    ★★

  • Eternals

  • Injustice

  • Dave Chappelle: The Closer

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • Midnight Mass

  • There's Someone Inside Your House

  • Cry Macho

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Scenes from a Marriage

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

  • Happening

  • Last Night in Soho

  • The Lost Daughter

  • Spencer

    ★★★★