Sort by
  • The Swan

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • The Book of Solutions

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Death's Roulette

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Chupa

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • My Teacher Ate My Friend

    ★★★½

  • ¡Que viva México!

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Extrapolations

    ★★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Have a Nice Day!

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Sharper

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • In My Mother's Skin

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½