Sort by
  • Dune: Part Two

  • Reinas

  • In the Land of Brothers

  • Tendaberry

  • Malu

  • Suncoast

  • The Greatest Night in Pop

  • The Outrun

    ★★

  • Between the Temples

  • Veni Vidi Vici

  • Layla

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • Night Swim

    ★★

  • Anyone But You

  • The Boys in the Boat

    ★½

  • Family Switch

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • The Exorcist: Believer

  • The Night Visitors

  • Foe

  • Totally Killer

  • Saw X

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

  • No One Will Save You

  • The Creator

  • A Haunting in Venice

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Burial

  • Pain Hustlers

    ½

  • Next Goal Wins

    ★½

  • Society of the Snow

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★

  • Dicks: The Musical

  • American Fiction

    ★★½

  • Reptile

  • The Nun II

  • Green Border

  • Hit Man

  • Priscilla

  • Evil Does Not Exist

  • Menus Plaisirs – Les Troisgros

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Beast

  • Stane

    ★★★

  • Aggro Dr1ft

  • Maestro

  • The Promised Land

    ★★★★

  • NYAD

    ★½

  • Janet Planet

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

  • The Good Mother

    ★★

  • Ferrari

    ★★★★★

  • Saltburn

  • Rustin

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Bikeriders

  • El Conde

    ★★

  • The Equalizer 3

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

  • The Last Voyage of the Demeter