• Tom Clancy's Without Remorse

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Thunder Force

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Deadly Illusions

    ★★½

  • Yes Day

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wish You

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Locked Down

    ½

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Godmothered

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★½

  • Superintelligence

    ★★★★

  • The Christmas House

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Canvas

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★★★

  • The Opening Act

    ★★★

  • What the Constitution Means to Me

  • I'm Your Woman

    ★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★

  • The Boys in the Band

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Supernova

    ★★★★★

  • Ammonite

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★★½

  • All Together Now

    ★★★

  • Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★★★

  • An American Pickle

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Desperados

    ★★★

  • Irresistible

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • I May Destroy You

    ★★★★

  • Out

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★★★

  • Hollywood

  • The Half of It

  • A Parks and Recreation Special

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

  • Little Fires Everywhere

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★★★

  • The Hunt

  • Onward

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Horse Girl

  • Downhill

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman