Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Love Hard

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • A California Christmas

  • Operation Christmas Drop

    ★★

  • Holidate

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Tenet

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • Desperados

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

  • Just Mercy

    ★★★★★

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★★★

  • The Laundromat

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★½

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Wine Country

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★★★

  • The Perfect Date

  • After

  • Stuber

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • What Men Want

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • The Great Hack

  • Late Night

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

  • John & Yoko: Above Us Only Sky

  • Swiped

  • Bohemian Rhapsody

  • Bad Times at the El Royale

  • A Star Is Born

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Incredibles 2

  • Ibiza

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Book Club

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Overboard

  • Game Night

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Psych: The Movie

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle