• Unpregnant

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★

  • Die Hard

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Big Sick

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • The Night Before

    ★★½

  • Yes, God, Yes

    ★★★½

  • Holidate

    ★★★

  • Girls Trip

    ★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★½

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S

    ★★