isaiahlazaro has written 15 reviews for films rated ★★½ .

  • The Night Before

    The Night Before

    ★★½

    honestly kinda liked it a little less the second time viewing but still had its moments

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★½

    this is so fucking funny lmao

  • Scream 3

    Scream 3

    ★★½

    this was kinda a mess but i love courtney cox’s style in every film so much

  • American Pie

    American Pie

    ★★½

    this was eh but a great cast

  • An Evening with Beverly Luff Linn

    An Evening with Beverly Luff Linn

    ★★½

    this felt all over this place but aubrey was great <3

  • The Family

    The Family

    ★★½

    i feel like this actually could've been good but it was a mess... anyways i was happy to see dianna agron

  • American Ultra

    American Ultra

    ★★½

    i have no idea what this was

  • Magic Mike

    Magic Mike

    ★★½

    i watched this bc karsten did and it was around as bad as i assumed it was

  • Hot Summer Nights

    Hot Summer Nights

    ★★½

    this pales in comparison to some of his other performances

  • Ocean's Eight

    Ocean's Eight

    ★★½

    the editing...NURSE 😭😭

  • The Spy Who Dumped Me

    The Spy Who Dumped Me

    ★★½

    this was kinda a mess but mild kunis

  • John Tucker Must Die

    John Tucker Must Die

    ★★½

    this soundtrack goes HARD. also john tucker makes me h word