isaiahlazaro has written 43 reviews for films rated ★★★ .

  • Last Christmas

    Last Christmas

    ★★★

    henry goulding marry me right now or i die

  • Holidate

    Holidate

    ★★★

    i will watch anything with emma roberts and this was cute

  • Girls Trip

    Girls Trip

    ★★★

    the acting was so bad 😭 but it was cute & funny

  • The Babysitter: Killer Queen

    The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

    actually liked this more the second time around LOL i hope they make another movie about saving Bee from hell

  • The Babysitter

    The Babysitter

    ★★★

    proud to say this movie is entertaining as fuck.. no it’s true it’s true

  • Scream 2

    Scream 2

    ★★★

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    now why did they have to kill off sarah michelle gellar so early....

  • Cam

    Cam

    ★★★

    was actually very similar to Spree but i thought this was okay

  • Spree

    Spree

    ★★★

    joe kerry marry me right now or i die

  • The Babysitter: Killer Queen

    The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

    the lighting in the first maybe 20 minutes of the movie is actually atrocious like really fucking ugly. with that being said it did have it’s really entertaining and funny moments even though it is pretty bad. also, why the fuck did the kid dress like that?? so ugly

  • 22 Jump Street

    22 Jump Street

    ★★★

    watched with my brother :)

  • Center Jenny

    Center Jenny

    ★★★

    the way aubrey plaza steals the show no matter what she’s in

  • A Fan's Guide to Spider-Man: Homecoming

    A Fan's Guide to Spider-Man: Homecoming

    ★★★

    just watched this for zendaya but it was actually really cool to find out how they made homecoming