Eslam has rated 40 films ★★½ .

  • Alpha

    ★★½

  • Al Kahf

    ★★½

  • Psycho III

    ★★½

  • Family Secrets

    ★★½

  • Maklab Haramiya

    ★★½

  • Premium Rush

    ★★½

  • Monkey Talks

    ★★½

  • Beware of Eve

    ★★½

  • Al Geil Al Rabea 4G

    ★★½

  • Flimflam

    ★★½

  • Ghost Ship

    ★★½

  • The Collection

    ★★½

  • Baghdad Thief

    ★★½

  • Klephty

    ★★½

  • A Day & A Night

    ★★½

  • The Suit

    ★★½

  • Shams El Zanaati

    ★★½

  • Had Samie' Haga

    ★★½