Eslam has rated 89 films ★★★ .

  • Dream House

    ★★★

  • El ragol el abiad el motawasset

    ★★★

  • Badal Faqed

    ★★★

  • The Originals

    ★★★

  • El Ataba El Khadra

    ★★★

  • Ishayat hub

    ★★★

  • The Black Candles

    ★★★

  • The Water Carrier Died

    ★★★

  • Apartment of the Wife's Right

    ★★★

  • Karakon On The Street

    ★★★

  • The Berry and the Cane

    ★★★

  • Dars khososy

    ★★★

  • Ouija

    ★★★

  • Agamista

    ★★★

  • Keda Reda

    ★★★

  • Micano

    ★★★

  • The Boat

    ★★★

  • The Storm

    ★★★