• Rebecca

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★★

  • Work It

    ★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★★

  • Desperados

    ½

  • You Should Have Left

    ★★★

  • ViihTube: Amiga do Inimigo

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★½

  • Batsh*t Bride

    ½

  • Human Zoo

    ½

  • Hollywood

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • The Source of Shadows

    ★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Guilty

    ★★

  • All the Bright Places

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★½

  • Fantasy Island

    ½

  • 365 Days

    ½

  • The Outcoming

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ½

  • Lost Girls

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Downhill

    ★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Airplane Mode

  • The Turning

    ★★

  • The Grudge

    ★½

  • My Mom is a Character 3

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Xanatopia

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Countdown

    ★★

  • Eternal Beauty

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • Z

    ★★

  • National Theatre Live: Fleabag

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Sea Fever

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Otherhood

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • 1BR

    ★★★½

  • Secret Obsession

    ★★½

  • They're Inside

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Ma

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★