Isadora has logged 27 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Edit this entry  
27
Maratonista de Quarentena

Maratonista de Quarentena

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
In a Heartbeat

In a Heartbeat

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★★★
Edit this entry  
22
Magic in the Moonlight

Magic in the Moonlight

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
365 Days

365 Days

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Human Zoo

Human Zoo

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
17
The Source of Shadows

The Source of Shadows

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Wine Country

Wine Country

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Outcoming

The Outcoming

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Strange Thing About the Johnsons

The Strange Thing About the Johnsons

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Social Life

A Social Life

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★★
Edit this entry  
12
The New Romantic

The New Romantic

2018
×
★★★
Edit this entry  
12
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Good Posture

Good Posture

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mr. Indifferent

Mr. Indifferent

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Riley's First Date?

Riley's First Date?

2015
×
★★★★
Edit this entry  
10
Bao

Bao

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Auntie Edna

Auntie Edna

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fast Color

Fast Color

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Almost Adults

Almost Adults

2016
×
★★
Edit this entry  
08
Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

Seven Stages to Achieve Eternal Bliss

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Rough Night

Rough Night

2017
×
★★
Edit this entry