Sort by
  • Boston Strangler

    ★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • The Endless Night

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Fervo

    ★★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Visita, Presidente

    ★★½

  • O Espírito do Natal

    ★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Son of a Mother

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ★★½

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • Flordelis: Em Nome da Mãe

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Our Universe

    ★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Nem o Mar Tem Tanta Água

    ★★

  • Spirited

    ★★

  • Escola Base: Um Repórter Enfrenta o Passado

    ★★½

  • Savage X Fenty Show Vol. 4

    ★★★

  • Promise of a Wild Love

    ★★★

  • The Gift

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Mugunzá

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Won't You Cry?

    ★★★

  • Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

    ★★★★

  • Aldeotas

    ★★★

  • Amazônia, A Nova Minamata?

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Slam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • The Clown's Daughter

    ★★★½

  • Transe

    ★★

  • Um Tiro no Escuro

    ★★½

  • Esu and the Universe

    ★★★½

  • Kobra Self-Portrait

    ★★

  • Escasso

    ★★★½

  • Property

    ★★½

  • Vale Tudo Com Tim Maia

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Brazil 2002: The Real Story

    ★★★