IssaHB has logged 14 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Starfish

Starfish

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
How I Live Now

How I Live Now

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Venom

Venom

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
I Am Easy to Find

I Am Easy to Find

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Hateful Eight

The Hateful Eight

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry