Sort by
  • Piece of Paradise

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The Cult of Humpty Dumpty

    ★★½

  • Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn

  • Deborah

    ★★★½

  • Hex

    ★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Hellhole

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Slayers

    ★★

  • Terror Train

    ★★★

  • Let's Get Physical

    ★★½

  • The Accursed

    ★★½

  • Matriarch

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★★

  • Cursed Friends

    ★★★½

  • The Inhabitant

    ★★

  • The Estate

    ★★★★

  • Feed Me

    ★★★

  • Significant Other

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Devil's Workshop

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer or Die

    ★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Dying for a Crown

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★

  • Revenge for My Mother

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Battlefield: Fall of The World

    ★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Jane

    ★★★

  • The Lair

    ★★★½

  • Old Man

    ★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • They/Them

    ★½

  • Honor Society

    ★★½

  • Nope

    ★★½

  • Baby Oopsie: Murder Dolls

    ★★½

  • Flowers in the Attic: The Origin

    ★★★★

  • The Wrong Nemesis

    ★★

  • Texas Chainsaw Mascara

    ★★★½

  • Agronominon

    ★★★

  • Pact of Vengeance

  • The Leech

    ★★★

  • Rising Boas in a Girl's School

    ★★★

  • Who Invited Them

    ★★★½

  • Feeders 3: The Final Meal

    ★★★

  • A Stranger Calls from Beyond the Crimson Room

    ★★★

  • The Unbelievable (The Cases of Disappearances)

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Torn Hearts

    ★★★

  • Men

    ★★½

  • Evil Bong 888: Infinity High

    ★★

  • Shark Bait

    ★★